Telephone: +0800 123 4567
+0800 123 4567
 

O firmie

Home » O firmie

Tworzymy innowacyjne produkty dla stomatologii.

Podczas tworzenia naszych produktów kierujemy się kreatywnością, najnowszymi osiągnięciami i zdobyczami nauki oraz naszym wieloletnim doświadczeniem w branży stomatologicznej. Ściśle współpracujemy z najlepszymi specjalistami by na końcu osiągnąć jak najlepszy efekt – produkt, z którego użytkowania będzie zadowolony pacjent i lekarz.

Najwyższa jakość jest dla nas priorytetem. Zapewniamy produkcję zgodnie z wytycznymi normy EN ISO 22716:2007 (GMP-Good Manufacturing Practice) oraz ISO 13485 (System Zarządzania Jakością dla Wyrobów Medycznych). Każda produkowana partia poddawana jest badaniom fizykochemicznym i mikrobiologicznym.

Poznaj nasz zespół

null

Anna Papuga

W branży stomatologicznej od 2002 roku. Z wykształcenia matematyk. Właściciel NATUR MEDICA – firmy szkoleniowej oraz specjalistycznych sklepów stomatologicznych z produktami premium annapapuga.pl i dentalbazar.pl
Wielbicielka twórczości Gaudiego i Beksińskiego oraz Teorii Wszystkiego.

null

Krzysztof Mikiciuk

W branży stomatologicznej od 1996 roku. Założyciel pierwszego w Polsce sklepu z artykułami do profilaktyki jamy ustnej DENTYLIUM (2006 rok). Wizjoner i twórca. Entuzjasta nowych technologii i sztuki.